Нейромережі для обробки зображень: 8 онлайн сервісів

Обработка фото искусственным интеллектом: 8 лучших онлайн-сервисов Робота з зображеннями

Протестувала нейромережі для обробки зображень. Пропоную розглянути покращення якості, збільшення розміру, реставрацію та розфарбовування фото, відділення фону, створення анімації штучним інтелектом на конкретних прикладах.

Відібрала для вас 8 найкращих сервісів, заснованих на використанні AI: MyHeritage, RemoveBg, ImgLarger, Remini, Let’s Enchance, DeepArt, TokkingHeads, Hotpot.

Підготувала 43 фото, які демонструють роботу нейронок: дивіться якість роботи, порівнюйте результати, робіть висновки. Наприкінці статті поділилася моїми враженнями.

Штучний інтелект (ШІ) у роботі із зображеннями

Штучний інтелект (англ. Artificial intelligence, AI) проникає у всі сфери людської діяльності, він самонавчається і здатний перевершити людські можливості, що ми й спостерігаємо. Вже сьогодні створюються нейромережі, які вирішують найскладніші завдання, які традиційно вважалися доступними лише людському мозку.

Штучний інтелект

Нейросети для обробки зображень: фантазії або реальність… Давайте разом спробуємо розібратися в сучасних онлайн-сервісах, що ґрунтуються на використанні ШІ. Підібрала кілька програм, які справили на мене колосальне враження навіть при тому, що я досить добре працюю у Photoshop вже понад 20 років.

Відразу обмовлюся, ця стаття не для детективів. Для вивчення сервісів я брала знімки, на яких можна розглянути зображення. Потрібно розуміти, що нейромережа буквально «вгадує» пікселі, що бракують, домальовуючи дрібні деталі. Проблему невідповідності з оригіналом намагалася звести до мінімуму.

При розумному підході використання нейронних мереж для обробки зображень допоможе:

 • покращити якість знімків;
 • збільшити розмір;
 • відреставрувати старі фото;
 • розфарбувати чорно-білі зображення;
 • перетворити фото на картини або малюнки;
 • застосування анімації до портретів у буквальному значенні оживить їх.

Звичайно, не завжди все виходить ідеально: нейромережі ще навчаються, але зі зростанням баз даних для навчання результати поліпшуватимуться. У руках досвідчених дизайнерів та фотографів AI-технології вже стали чудовими помічниками.

MyHeritage

MyHeritage – онлайн-сервіс, розроблений для створення родовідного дерева. Серед його функцій є і покращення якості фотографій, розфарбовування чорно-білих, відновлення яскравості старих кольорових фото, що потьмяніли, і навіть їх анімація. Для тестування безкоштовно надається по 5 проб для кожної опції.

Технологія покращення фотографій MyHeritage

Треба сказати, що функція покращення якості фото явно справила на мене враження. Для першого дослідження я завантажила знімок, зроблений фотографом, але багаторазово стиснене в соціальних мережах.

Поліпшення якості myheritage
Демонстрація покращення якості зображення за допомогою ШІ в сервісі MyHeritage

Для наочності я спеціально збільшила обличчя, щоб ви повною мірою оцінили роботу нейромережі.

Поліпшення різкості myheritage
Збільшений фрагмент фото для детальнішої оцінки якості роботи нейромережі

Надихнувшись отриманою якістю, завантажила наступну фотографію, зняту понад 20 років тому ще на плівку.

Оригінал фотографії для перевірки роботи нейромережі
Оригінал фото, знятий на плівку, ніколи не був різким

Незважаючи на провалену різкість, я зберегла її. Можете уявити, що я відчула коли побачила результат (збільшила фрагмент, щоб ви побачили різницю).

Поліпшення якості фотографії за допомогою сервісу MyHeritage
Виправлення різкості на фотографії за допомогою сервісу MyHeritage

Робота з кольором

Друга функція сервісу MyHeritage – це робота з кольором. Вона заснована на двох різних технологіях:

 1. Розфарбовування чорно-білих фотографій.
 2. MyHeritage In Color – відновлення яскравості на потьмянілих кольорових фото.

Цікаво, що при завантаженні файлу сервіс автоматично визначає, яку саме технологію застосувати до конкретної фотографії.

Я спробувала розфарбувати кілька чорно-білих знімків, але хотілося б більш реалістичного результату. Можливо, на інших зразках нейромережа впорається краще.

Ось два портрети з моїх експериментів.

Розфарбовування чорно-білої фотографії за допомогою AI-сервісу MyHeritage
Раскрашивание чёрно-белой фотографии нейросетью c помощью AI-сервиса MyHeritage

Добре розфарбувалися ділянки з травою та деревами, але з людьми вийшло гірше: фон набув неприємного відтінку, колір обличчя не дуже природний, а білки очей і зовсім жовті.

Розфарбовування чорно-білого портрета за допомогою AI-сервісу MyHeritage
Результат роботи нейромережі при розмальовуванні портретної чорно-білої фотографії

На жаль, у мене не було під рукою старої кольорової фотографії, щоб подивитися на якість відновлення яскравості (MyHeritage In Color) і я завантажила фото, зняте телефоном. В підсумку:

 • виправлено кольоропередачу;
 • з різкістю дива не сталося (фото залишилося нерізким);
 • засвічені ділянки були відновлені, причому дуже якісно;
 • на всьому фото (крім обличчя) зменшено пікселізацію.

З цифровою кольоровою фотографією нейромережа справилася добре. Якщо ви протестуєте роботу функції MyHeritage In Color на старих кольорових фото, обов’язково напишіть у коментарях враження.

Анімація фото

Новинка MyHeritage – це застосування анімації до зображення. Тільки уявіть, стара фотографія починає оживати: повертати голову, посміхатися і навіть підморгувати! Аж мурашки по тілу… І все це можна спробувати абсолютно безкоштовно.

Ретельно відберіть та підготуйте портрети, враховуючи, що буде обрізана тільки голова. Для кращих результатів повинні добре проглядатися обидва ока. Після накладання ефектів анімації, швидше за все, доведеться вирізати шматочок відео, найбільш підходящий для цього зображення, щоб уникнути гримас або косоокості. Проте процес явно захоплюючий, особливо для старих фото.

Ось що в мене вийшло.

Анімація фотографії за допомогою AI-сервісу MyHeritage

Remove Image Background

Remove.bg – безкоштовний сервіс, використовуючи штучний інтелект, автоматично видалить фон із фотографії за кілька секунд. Просто завантажте зображення (у форматі JPEG або PNG), на якому на передньому плані знаходиться потрібний об’єкт: людина, тварина, автомобіль, товар, страва… і автоматично отримаєте вирізаний елемент.

Сервіс чудово справляється навіть із такими складними ділянками як волосся, шерсть та напівпрозорі вікна.

Програма пропонує попередній перегляд роботи, який можна відредагувати: видалити зайве або навпаки відновити віддалену ділянку. Ці перегляди доступні для завантаження протягом 60 хвилин, після чого вони будуть автоматично видалені.

Видалення фону за допомогою AI-сервісу Remove
Ілюстрація якості AI-сервісу Remove.bg з видалення фону з фото, що містить волосся та шерсть

Прев’ю має обмежений розмір до 0.25 мегапікселів, проте цього цілком достатньо для звичайних користувачів. Якщо хочете використовувати ШІ в комерційних цілях або потребуєте високоякісного результату та оригінального розміру, то доведеться купити кредити.

Один кредит ви отримуєте в подарунок за реєстрацію, а також за одним кредитом за кожного запрошеного друга.

Цікаво, що штучний інтелект автоматично визначає, що зображено на зображенні. Так, якщо завантажете фото з автомобілем, то отримаєте не лише вирізану машину, а й відкинуту тінь.

Видалення фону за допомогою AI-сервісу Remove та відкидання тіні від вирізаного автомобіля
Ілюстрація якості AI-сервісу Remove.bg щодо видалення фону з фото, що містить автомобіль

Remove.bg можна інтегрувати до ваших програм, а для Photoshop вже є готове розширення. Правда, використання інтегрованих версій, на відміну від оригінального сайту, вже вимагає кредити. Щомісяця видається 50 безкоштовних попередніх переглядів для інтегрованих версій, за решту ж доведеться доплачувати.

Приголомшлива новина від творців Remove.bg в тому, що тепер можна видалити фон не тільки з фото, але й відео повністю автоматично і безкоштовно. Але про використання ШІ для обробки відео я напишу окрему статтю.

Imglarger

Imglarger.com – цікавий сервіс, що дозволяє покращувати якість, ретушувати, зменшувати шум, масштабувати зображення та видаляти фон. Цей безкоштовний сервіс включає цілих 6 незалежних інструментів обробки зображень. І хоча на тестування видається 8 безкоштовних кредитів, жодних обмежень я не помітила, тож із задоволенням поділюся своїми враженнями.

Кожен інструмент працює окремо, що робить сервіс дуже зрозумілим та зручним у використанні. Давайте розглянемо уважно роботу нейромереж по кожній функції.

AI Image Enlanger – збільшення розміру

Масштабувати зображення у безкоштовній версії можна у 2 або 4 рази, при цьому якість мене порадувала. Для першого зразку було взято маленький фрагмент фото, знятого з великої відстані. Розмір оригіналу 290х215 px після вибору функції х4 за кілька секунд я отримала зображення розміром 1160×860 px.

Збільшення фото в 4 рази за допомогою AI Image Enlarger
Якість збільшення фото за допомогою сервісу AI Image Enlarger

Для другого зразку було взято фото більшого розміру 790х1000 px.

Оригінал фото для тестування AI сервісами
Оригінал фото

Після 4-кратного збільшення нейромережею можна роздрукувати плакат. Наведу тут лише фрагмент зображення, щоб краще побачили результат.

Фрагмент фото після 4-кратного збільшення за допомогою AI Image Enlarger
Фрагмент фото після 4-кратного збільшення за допомогою AI Image Enlarger

AI Image Enhancer – покращення кольору

Image Enhancer – безкоштовний сервіс допоможе покращити кольоропередачу зображення. Представлені два варіанти обробки як у нормальному (Normal AI) так і в широкому динамічному діапазоні (HDR AI).

Ai image enhancer - сервіс з коригування кольору
Корекція кольору за допомогою Ai Image Enhancer

AI Face Retouch – ретуш обличчя

Face Retouch – дуже цікавий інструмент, який не лише обробляє особу, а й відновлює розмиті фотографії. Для тестування взяла безпосередньо змащене селфі, зняте вночі телефоном без спалаху. Щиро кажучи, навіть не сподівалася побачити щось «зрозуміле». Яке ж було моє здивування, побачивши результат за кілька секунд.

Фото размытое оригиналУдаление размытости с помощью AI Face Retouch

Так, результат не ідеальний, але вражаючий. Нейромережа змогла визначити риси обличчя і відтворила їх, подібно до художника.

AI Image Denoiser – зменшення шуму

Denoiser – шумоподавляющий сервіс, який за кілька секунд очистить фото від непотрібних пікселів, зробить зображення чистішим.

Для тестування взяла стару фотографію, надруковану на тисненому папері, після сканування вона набула характерного шуму.

Denoiser - AI сервіс зі зниження шуму на фото
Результат роботи нейромережі від AI Image Denoiser-сервісу для зниження шуму

На жаль, на тестованих зразках разом із очищенням фото від шуму відбулася і втрата різкості.

AI Image Sharpener – підвищення різкості

Sharpener – сервіс, що намагається відновити різкість на розмитих зображеннях.

Я пробувала завантажити кілька зображень, але у всіх випадках штучний інтелект недостатньо добре розпізнавав дрібні деталі… Явно нейромережа вимагає додаткового навчання: якщо з машиною якось вона впоралася, то зі мною – «сумка» повна.

AI Image Sharpener - сервіс з покращення різкості
Результат роботи нейромережі від AI Image Sharpener щодо відновлення різкості

Сподіваюся, у майбутньому нейромережа нас ще здивує результатом своєї роботи. Хочу побажати AI-розробникам досягнення поставленої мети в найближчому майбутньому.

AI Background Eraser – видалення фону

BgEraser – сервіс, що виділяє головний об’єкт і робить прозорим фон. Цей інструмент вирізує людей, тварин, машини, товари…

Однак у моєму тестовому зразку нейромережа виділила лише дівчину на головний план, а кінь визначив як фон. Що стосується ділянки з волоссям, що розвівається, то штучний інтелект показав досить хороший результат.

Видалення фону за допомогою AI Bg Eraser
Иллюстрация качества AI-сервиса Bgeraser.com по удалению фона с фото, содержащего волосы и шерсть

Remini

Remini – приголомшливий мобільний додаток, що дозволяє покращувати якість, відновлювати різкість на розмитих зображеннях, робити анімації, комікси, перетворювати фото на картини та малюнки, розфарбовувати чорно-білі фотографії.

Даний сервіс дуже зручний у використанні, дає приголомшливий результат. Щодня нараховується 5 безкоштовних кредитів, під час роботи нейромережі з’являється реклама.

Щоденні бонуси не сумуються, тому використовуйте їх сьогодні і тоді завтра отримаєте подарунок знову.

Презентую результати кількох моїх експериментів. Треба сказати, що це не просто сервіс, це справжній комбайн, який пропонує цілих 14(!) функцій. Наберіть терпіння, щоб подивитися як вони працюють.

Ознайомимося в тому порядку, як вони представлені в додатку, щоб не заплутатися. Жаль, що немає аналога для комп’ютера, доводиться завантажувати фото з телефону.

Поліпшити

Відмінна функція покращення якості зображень, у тому числі відновлення різкості на розмитій фотографії. Для порівняння нейромережі Remini із вже розглянутою вище (AI Face Retouch) я взяла ту саму фотографію.

Відновлення різкості фото за допомогою програми Remini
Відновлення розмитої фотографії за допомогою нейромережі від Remini

Як бачите, штучний інтелект досить добре обробив таке складне зображення. Дуже точно визначив голови, не торкнувшись заднього плану, «відтворив» чисті обличчя без шуму. Звичайно, з’явилася невелика косоокість і «тарган» під вухом, але я б сказала, що результат вийшов навіть кращим.

Я провела серію експериментів щодо покращення якості портрета, взявши один зразок та обробивши його трьома різними функціями, щоб порівняти та зрозуміти різницю між ними. Отже, дивимося.

Тестовый портрет для тестирования ReminiФункция УЛУЧШИТЬ от Remini
Обробка фото за допомогою функції Поліпшити від Remini

Слід зазначити, що оброблене зображення збільшено вдвічі, приємна несподіванка.

Поліпшити+

Професійний інструмент для покращення якості, зменшення шуму, відновлення розмитих фото, збільшення розміру в 2 рази. Для її використання потрібно придбати картки Про.

Поліпшити відео

Також платна функція, але перегляд можна зробити безкоштовно. Мною ще не протестована, обов’язково напишу свої враження.

Розфарбувати

Ця нейромережа від Remini перетворить фото на малюнок.

Перетворення фото на малюнок за допомогою Remini
Функция РАСКРАСИТЬ в сервисе Remini

Портрет

Ця функція аналогічна з «Поліпшити», але нейромережа визначає, де розташована особа і обробляє тільки цю область. Також відбулося автоматичне збільшення фото у 2 рази.

Тестовый портрет для тестирования ReminiОбработка лица с помощью функции ПОРТРЕТ от Remini
Обробка особи за допомогою функції ПОРТРЕТ від Remini

Аніматор обличчя

Робота Face Animator Remini дуже відрізняється від вже розглянутої анімації від MyHeritage. На мій суб’єктивний погляд, вона працює менш природно, але в неї є 3 колосальні плюси:

 • Портрет не вирізається із фотографії у вигляді квадрата.
 • Нейромережа знаходить обличчя на фото і “працює з ним”, не чіпаючи решту зображення.
 • Можна використовувати групове фото, щоправда потрібно дотримуватися дистанції між особами інакше почнуть рухатися вуха сусіда.

Ескіз

За кілька секунд нейромережа від Remini перетворить портрет на ескіз.

Портрет подросткаЭскиз портрета с помощью Remini
Функція ескіз від Remini

DeScrath

За кілька секунд нейромережа DeScrath Remini відреставрувала стару фотографію з безліччю подряпин. Дивно, як вона змогла домалювати взуття – досить складну ділянку. Деякі плями залишилися недоторканими, але це вже дрібниці порівняно з виконаною роботою.

Старая фотография с царапинамиРеставрация старой фотографии с помощью Remini
Видалення подряпин на старих фото за допомогою DeScratch Remini

Ретро

Ця нейронка не тільки покращила зображення, але й додала чіткості, домальувавши дрібні деталі. Фото також x2.

Тестовый портрет для тестирования ReminiОбработка фото функцией РЕТРО от Remini
Обробка фото функцією Ретро від Remini

Додати колір

Розмальовка чорно-білих фото пройшла досить добре: приємна передача кольору, голова не зливається з фоном, більш природні очі. Невеликі дефекти з волоссям ляльки, бантом та одягом можна доопрацювати у Photoshop.

Використання програми Remini для розмальовки чорно-білих фото
Розмальовка чорно-білих фото нейромережею від Remini

Oil Painting

Завантажте фото та ви отримаєте цілий відеоролик створення картини маслом від нейромережі Oil Painting Remini.

Manga Bleach

Завантажте портрет та отримайте комікс у стилі Manga Bleach.

Перетворення фото на комікс Manga Bleach

Підморгнути

Нейромережа вирівняла фото, щоб очі були розташовані на горизонтальній осі та застосувала анімацію «Підморгнути».

Функція ПІДМИГНУТИ від Remini

Намалюй мене

Застосувавши цю функцію до фото, отримаєте кумедну гіфку, де нейромережа від Remini сама малює портрет.

Функція "Намалюй мене" від Remini
Функція НАРІСУЙ МЕНЕ від Remini

Let’s Enhance

Letsenhance.io – унікальний сервіс, який не тільки покращить зображення, а й масштабує його без втрати якості. Використання технології штучного інтелекту дає приголомшливий результат. Єдиний мінус – він платний. Для проби дозволено обробити лише 5 фото безкоштовно.

Треба сказати, що 5 кредитів дуже мало, щоб оцінити якість роботи нейромережі. Мені навіть не вдалося спробувати всі налаштування. На трьох зразках взагалі не помітила покращень, а змінити налаштування немає можливості: кожна комбінація налаштувань з’їдає один кредит, попереднього перегляду немає.

Але одне фото вийшло дуже добре. При цьому в мене були включені такі опції:

 • легкий ШІ;
 • посилення тону;
 • поліпшення кольору;
 • авторозмір (відбулося збільшення вдвічі).
Результат обробки фотографії за допомогою AI-сервісу Let's Enhance
Обробка фотографії за допомогою AI-сервісу Let’s Enhance

А ось інструмент масштабування Let’s Enchance явно програв аналогічній функції сервісу AI Image Enlanger.

Збільшення фото з допомогою Let’s Enhance
4-кратне збільшення фото за допомогою Let’s Enhance

З другим фото нейромережа впоралася краще, я наводжу знову лише фрагмент для порівняння. Особисто мені не подобається шум на зображенні, але це справа смаку.

Збільшення фото з допомогою Let’s Enhance
Фрагмент фото після 4-кратного збільшення за допомогою Let’s Enhance

DeepArt

Deepart.io – сервіс, використовуючи штучний інтелект, перетворить фото на твори Арт-мистецтва. Просто завантажте зображення, виберіть стиль, що сподобався, і чекайте на результат.

Накладення стилю в DeepArt
Результат накладання стилю на фото штучним інтелектом за допомогою сервісу DeepArt

Сервіс безкоштовний і дозволяє обробити будь-яку кількість фотографій, зазвичай, накладення стилю відбувається протягом декількох хвилин. Не завжди виходить гарне опрацювання обличчя, краще використовувати великопланові зображення, але в деяких випадках виходять досить цікаві результати.

Обов’язково зайдіть в розділ Latest Artworks, поставте лайки роботам, що сподобалися. До речі, ви можете використовувати стилі, що сподобалися, для своїх фото або навіть завантажити свої власні.

Особисто мені дуже сподобалося перетворення фото на малюнок, можна використовувати як для оформлення сайтів, створення рекламних банерів так і для оформлення фотокниг, подарункової продукції. А за допомогою Photoshop можна скоригувати до бажаного результату.

Безкоштовна версія дозволяє завантажувати картини розміром 500х500 px та містить водяний знак. У платних версіях можна отримати зображення до 3000х3000 px і без логотипу DeepArt.

Tokkingheads

Tokkingheads – смішний безкоштовний додаток, який не тільки змусить голову рухатися, а й говорити. А любителям розіграшів сервіс навіть пропонує заспівати пісню, до речі, є можливість накладання власного голосу.

Процес оживлення дуже простий: завантажте файл і виберіть бажану анімацію або ефект тексту.

Tokkingheads - сервис по созданию анимированных фото
Три простих кроки для створення анімації в додатку Tokkingheads

Я скористалася колекцією готових голосів, щоб трохи повеселити вас.

Можете скачати варіант, що сподобався, абсолютно безкоштовно в досить великому форматі, але з водяним знаком. Платна Pro-версія знімає обмеження.

Hotpot

Hotpot – багатофункціональний сервіс, що надає у тому числі послуги обробки зображень та дизайну.

Я протестувала наступні інструменти AI Hotpot:

 • Background Remover – видалення фону;
 • Picture Colorizer – розфарбовування чорно-білих фотографій;
 • Picture Restorer – реставрація старих фото;
 • Graphic Enlarger – масштабування без втрати якості;
 • Art Personalization – накладання Арт-стилів.

Аналогічні функції були розглянуті вище з прикладу інших сервісів. Тож порівняння результатів взяла самі зразки.

При видаленні фону нейромережа помилилася і зробила коня прозорим, явно програвши сервісу Remove.bg. Крім того, якість видалення фону зі складних ділянок (вовна та волосся) далека від ідеалу.

Видалення фону за допомогою AI Hotpot
Ілюстрація якості AI-сервісу Hotpot.ai щодо видалення фону з фото, що містить волосся та вовну

А ось при розмальовуванні чорно-білого портрета нейромережа Hotpot показала більш реалістичний результат у порівнянні з сервісом MyHeritage.

Розфарбовування чорно-білого портрета за допомогою Hotpot
Результат роботи Hotpot нейромережі при розмальовуванні портретної чорно-білої фотографії

Під час реставрації старих фотографій помічено «замилювання» деталей. При виборі опції «прибрати подряпини» легко втратити і опрацювання обличчя. Тому краще експериментувати в різних режимах і потім накласти обидва варіанти для отримання кращого результату, проте такі дії вимагають знання Photoshop.

Сервіс Hotpot не накладає обмеження на кількість експериментів, однак у безкоштовному варіанті є обмеження на розмір та заборону на комерційне використання.

Висновок. У статті ви побачили результати роботи штучного інтелекту на прикладах конкретних AI-сервісів. Треба визнати, що нейромережі вже сьогодні вирішують найскладніші завдання і водночас постійно самонавчаються..

Також не забуватимемо, що всі ілюстрації на моєму сайті пройшли сильний стиск перед публікацією, насправді якість оброблених фото значно вища, але сподіваюся, що навіть у такому вигляді, ви змогли відчути силу роботи нейромереж.

Після всіх експериментів хочу виділити найкращі нейромережі на мій погляд:

 • Відновлення різкості на розмитому фото: Remini, Face Retouch, MyHeritage.
 • Видалення фону: RemoveBg.
 • Збільшення масштабу: Imglarger.

Обробка фото штучним інтелектом вражає швидкістю та якістю. Звичайно, не з кожним зображенням нейромережа справляється на «відмінно» і ще не може повністю замінити людину. Проте це чудовий помічник як для професійних дизайнерів так і звичайних користувачів..

Найчастіше AI сервіси є платними чи мають ряд обмежень у вигляді водяних знаків, невеликих розмірів чи обмежені завантаженням кількох тестових файлів. Комерційне використання також платне.

Якщо бажаєте створити власну нейромережу, можу порекомендувати Університет Штучного Інтелекту, який проводить 4 відкриті заняття. Спробуйте себе в ролі AI-розробника: вже на безкоштовному практикумі ви самі напишіть 9 (!) нейромереж.

Сертифікат про проходження практикуму "Створення штучного інтелекту та нейромереж"
Сертифікат за виконання всіх домашніх завдань

Сподіваюся, стаття вийшла корисною та цікавою, поділіться своїми враженнями у коментарях.

close
Новостная рассылка

ПОДПИСКА НА БЛОГ

Получайте уведомления о новых публикациях SiteFromZero.info на свою почту

Никакого спама! Прочтите нашу политику конфиденциальности, чтобы узнать больше.

НЕ УПУСТИ

Иконка ТОП

Будь первым, кто узнает о новых обзорах и акциях на SiteFromZero

Мы не спамим! Прочтите нашу политику конфиденциальности, чтобы узнать больше.

Светлана Стецко Рекомендую подписаться
Поділитися з друзями
Светлана Стецко

Світлана Стецько -адміністратор, вебмайстер, копірайтер, блогер, дизайнер, SEO-фахівець цього сайту. Ділюсь своїми експериментами, спостереженнями та результатами.

Оцініть автора
( 8 оцінок, середнє 4.25 з 5 )
SiteFromZero
А как нейросети обработали ваши изображения?

Натискаючи на кнопку "Надіслати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю політику конфіденційності.