Крани та букси: 30 найкращих сайтів для заробітку в інтернеті

Краны и буксы Без вкладень

Цю статтю присвячую всім, хто шукає невеликий додатковий заробіток в інтернеті без досвіду роботи з вільним графіком. Єдине, що вам знадобиться це доступ до інтернету та бажання.

Основним видом доходу це не стане, але може бути рятівним колом у важкий момент життя. Пропоную огляд 30 найкращих ресурсів, перевірених на виплату особисто мною протягом тривалого часу.

Є різні типи сайтів для заробітку без вкладень, але сьогодні ми докладно розглянемо два найбільш популярні з них: крани та букси. Вони дуже прості і не вимагають жодних додаткових знань, не потрібно проходити опитування (видаючи свої особисті дані), не потрібно ставити лайки або робити репости, додавати до друзів незнайомих людей.

Для отримання винагороди пройдіть реєстрацію. Це може бути:

 • класичний варіант (зазначити логін, пошту, пароль);
 • через соціальну мережу (найчастіше ВКонтакте);
 • за номером гаманця, у цьому випадку попередньо потрібно зареєструватися у відповідному гаманці (зазвичай Payeer).

От і все. Вперед за нагородою! Робота не курна: натиснути на кнопку, банер чи посилання, вирішити капчу, довівши що ви не робот, і вуаля – на балансі з’явилися гроші! Цікаво? Тоді давайте розглянемо процес детальніше, а також визначимо плюси та мінуси кожного варіанту.

Крани для заробітку

Можливо ви будете здивовані, якщо я скажу, що є сотні сайтів, які безкоштовно роздають гроші просто за те, що ви заходите на них. Це так звані крани (закордонні аналоги – faucets).

З якоюсь періодичністю вони видають чергову дозу винагороди, найчастіше це один раз на годину, але може бути щодня або навпаки раз на 5 хвилин або навіть без таймера.

За що платять? За перегляд реклами… Весь процес у спрощеному вигляді має такий вигляд. Вебмайстер створює сайт із рекламними місцями у вигляді зображень або текстових посилань. Рекламодавці розміщують свої банери та оголошення через спеціальні сервіси та сплачують власнику сайту встановлену ціну. Частина цих грошей піде на розкручування ресурсу, а частина – на виплату винагороди відвідувачам. Різниця ж визначатиме суму монетизації проекту.

Виплата провадиться в рублях, доларах або криптовалютах на розсуд власника ресурсу. Як же заробляти, відвідуючи крани та букси, за якими критеріями робити відбір, як швидко надходять гроші на гаманець… У всіх цих питаннях ми зараз розберемося.

Кран роздає одну або кілька валют (мультикран). Сума винагороди може бути фіксована або залежати від числа.

Класичний кран виглядає приблизно так.

Free Bitcoin Faucet

Ми бачимо рекламний банер, таблицю винагород, hCaptcha та кнопку Roll. Вирішуємо капчу і крутимо рол.

Винагорода на FreeBitcoin

10 секунд роботи та гроші ваші. Майже… Тому що вони зараз перебувають на балансі, але вивести їх можна лише нагромадивши певну суму, так званий мінімум. Таймер показує, через який проміжок часу можна знову вимагати претензію.

Переваги:

 • швидкість збору: за невеликий проміжок часу легко пройтися великою кількістю ресурсів;
 • реферальні винагороди часом сягають 50%, тому крани активно рекламують самі користувачі.

Недоліки:

 • мала сума претензії, мінімалку доводиться збирати досить довго;
 • можлива висока комісія на вивід.

Бажаєте отримувати більше? Активуйте Бонус BTC. Якщо ви не граєте в казино, то можна максимально збільшити роздачу на 100% протягом 24 годин. Вартість такого апгрейду 252 Reward Points, що безкоштовно роздаються при кожному зборі.

Сьогодні 23.12.2022 замість 4 сатошей я отримую 8, баланс зростає набагато швидше, скоро зможу відправити на свою BTC-адресу.

100% бонус на Free Bitcoin активован

Криптовалютні крани

Крани дійсно можуть бути високо ризикованими, тому недовірливо ставлюся до новинок і віддаю перевагу старим проектам, перевіреним роками. Давайте детальніше зупинимося на деяких із них.

Free Bitcoin

Free Bitcoin – найстаріший кран, що став легендою, роздає безкоштовні сатоші щогодини з 2013 року. Крім того, щодня на електронну пошту надходить повідомлення з пропозицією безкоштовно крутити барабан.

Free spin від Free bitcoin

Повертайте колесо Фортуни і нехай удача вам усміхнеться.

Колесо Фортуни

Мені вже кілька разів пощастило виграти добрі призи.

Free Bitcoin виграш у Колесі Фортуни

Мінімум на вивід досить високий (30 тисяч сатошів), але завдяки колесу Фортуни цілком реальний. Реферальні становлять 50%. Виплата здійснюється на BTC-адресу, комісія за транзакцію лише 108 сатошей.

Free Litecoin

Free Litecoin – ще один кран-старожил, який я можу порекомендувати бажаючим отримати безкоштовну крипту. Він платить безпосередньо на LTC-адресу, але відрізняється досить низьким мінімумом на вивід – 0.004 LTC. Стягується невелика комісія за транзакцію у розмірі 0.001 LTC.

Крутити рол можна щогодини, реферальні – 50%. Назбирати кілька мільйонів литошів не складе труднощів.

Free-Litecoin faucet

Best Change

На сайті відомого обмінника Best Change у нижньому лівому куті розташований BTC-faucet, що роздає безкоштовні частинки біткоїну кожні 60 хвилин. Мінімальна сума на виведення лише 2000 сатошей, які відправляються безпосередньо на BTC-адресу.

BestChange faucet

Horizen

Horizen – отримуйте безкоштовний ZEN кожні 20 годин. Дуже простий кран зі швидкими виплатами на пряму адресу. ZEN торгується на біржах Binance, CoinEx та інших.

ZEN faucet

Заходьте щодня та на п’яту добу надається безкоштовний раунд, грайте та отримуйте до 0.02 ZEN. Виплати відбуваються автоматично без комісії. Порадує 4-х рівнева реферальна система 20/10/5/3 відсотків.

PipeFlare

PipeFlare – також безризиковий кран, що роздає кілька криптовалют, серед яких і популярний ZEC-faucet.

PipeFlare faucet роздає ZEC

Для користувачів браузера Brave пропонується подвійний виграш та миттєві виплати на ZEC-адресу, для решти користувачів надсилання здійснюється раз на тиждень. MATIC виводиться автоматично при досягненні мінімуму 0.25.

Активуйте аірдроп та отримуйте пасивний дохід від стейкінгу зароблених Flare токенів.

Відвідуючи щодня кран, ваша винагорода збільшується згідно з таблицею.

Щоденні бонуси на PipeFlare

Кожен 6-й день надається один безкоштовний бонусний спін, тому не пропускайте дні та отримуйте додаткові частки Zcash.

PipeFlare безкоштовний спин

FaucetPay Faucets

Є крани, які платять миттєво, але на проміжний гаманець FaucetPay. Це теж хороші варіанти, оскільки не треба хвилюватися, що кран зникне, але й гаманці мають ризики, мінімалки, комісії.

Таких сайтів величезна кількість, щоправда, їх не можна назвати стабільними. Час їхнього життя не дозволяє повноцінно працювати з реферальною програмою. До речі, ви можете створити власний криптовалютний кран, скрипт пропонується безкоштовно в акаунті гаманця.

Наведу кілька прикладів, на момент написання огляду це найбільш прості і довготривалі крани з миттєвою виплатою на FaucetPay:

Усередині є обмінник і можна легко перевести одні валюти до інших або навіть фіксувати прибуток у USDT, якщо боїтеся обвалу курсу.

Не зберігайте великі суми у мікрогаманцях, вони призначені для тимчасового накопичення та обміну.

14 березня 2021 FaucetPay був зламаний хакером, з його активів було викрадено 600 000 $. Керівництво взяло збитки на себе, виплати відновлено.

24 грудня 2021 року інший популярний мікрогаманець ExpressCrypto оголосив про технічну проблему з базами даних та припинив роботу.

Бонуси на Payeer

Найменш ризикованими вважаються рублеві крани. Мінімалка становить лише 1 рубль.

Скрипт написаний таким чином, що для отримання винагороди спочатку потрібно клацнути по банеру і тільки потім з’явиться кнопка отримання винагороди. Ці крани часто називають бонусниками. Найчастіше вони платять на Payeer, але можуть і на інші онлайн гаманці.

BON-X

Щедрий кран з додатковими видами заробітку: серфінг, кліки, короткі посилання, автосерфінг. Підключено кілька зовнішніх офферів та мультибуксів. Проект постійно розвивається та переріс у потужний букс.

 • BON-X працює з 2020 року.
 • Реферальні: 40% від бонусу.
 • Мінімальна кількість для відправлення: 1 рубль. Автовиплати.
 • Payeer, WebMoney WMR, YooMoney, Perfect Money USD, advcash.
BON-X кран та букс

Рублеві букси

Цей вид сайтів відрізняється тим, що заробіток відбувається переважно на відвідуванні (серфінгу) проектів рекламодавців та на виконанні їх завдань.

Перегляд сайту зазвичай триває 5-60 секунд, після чого потрібно підтвердити, що ви не робот. Бувають букси з переглядом без капчі або лише з її періодичною появою.

Також слід зазначити, що перегляд може бути вактивному вікні чи ні. Останній варіант явно цікавіший, тому що дозволяє працювати з декількома буксами одночасно заощаджуючи час.

Цей вид сайтів є надзвичайно популярним і конкуренція тут дуже висока. Я опишу тут лише ті, з якими працюю особисто.

WMRFast

Дуже популярний букс із сотнями рекламних посилань на добу, перегляд у неактивному вікні. Безліч варіантів додаткового заробітку та платіжних систем.

 • WMRFast функціонує з 06.05.2014.
 • Серфінг, переходи, завдання, відео YouTube, VK, опитування, розширення, короткі посилання.
 • Мінімалка: 10 руб.
 • Партнерка: 10-20% залежно від статусу.
 • Payeer, YooMoney, QIWI, WebMoney, Perfect Money, мобільний.
WMRFast букс

AdvEar

Популярний букс, перевірений часом, пропонує великий асортимент послуг як для заробітку, так і реклами. Бажаючі можуть придбати копію скрипту та стати власником власного буксу.

 • AdvEar функціонує з 2017 р.
 • Серфінг, завдання, короткі посилання, обмін візитами, щоденний бонус, заробіток на своєму сайті, VK, Telegram, YouTube, Тизери.
 • Мінімалка: 5 руб. Ручні виплати.
 • Партнерка: трирівнева система 10/10/10 % від заробітку та 10% від поповнення.
 • Payeer, YooMoney.
AdvEar

Aviso

Найпопулярніший букс із перегляду відеороликів у YouTube, їх кількість обчислюється сотнями, що дозволяє проводити щоденні відрахування.

 • Aviso функціонує з 10.09.2018.
 • Серфінг, завдання, листи, YouTube, VK.
 • Мінімалка: 3 руб. Автовиплати.
 • Партнерка: 10-70% залежно від статусу.
 • Payeer, YooMoney, QIWI, Perfect Money, Mobile Phone.
Букс Aviso

VuexyBux

Хороший англомовний букс з великою кількістю реклами та низькою мінімалкою. Однак має сезонність і в кінці відбувається повне видалення облікового запису разом з рефералами.

 • VuexyBux функціонує з 2020.
 • Серфінг, бонус.
 • Мінімалка: 1 руб. Автовиплати.
 • Партнерка: 10% від серфінгу та 5% від депозиту.
 • Payeer (RUB, USD), Perfect Money USD.
Букс VuexyBux

LosEna

Повноцінний букс з великою кількістю варіантів заробітку та платіжних систем працює стабільно. Порадує вас низькими комісіями.

 • LosEna функціонує з 05.02.2021 року;
 • Серфінг сайтів, читання листів, виконання завдань, проходження тестів, YouTube, ВКонтакті, Offer wals, квести;
 • Мінімалка: 2 руб. (Payeer), 5 руб. (WebMoney). Автовиплати;
 • Payeer (RUB), Perfect Money USD, WebMoney (WMZ), QIWI, ЮMoney, AdvCash, Airtm email.
LosEna

Криптовалютні букси

Існує величезна кількість буксів, що платять у криптовалютах на пряму адресу або на проміжний мікрогаманець FaucetPay. Звичайно, щодня виводити явно не вийде, але терплячі користувачі будуть винагороджені численними валютами. Наведу кілька прикладів.

adBTC

Найвідоміший біткоїн-букс, зручний перегляд посилань, багато реклами. Доданий серфінг за рублі.

 • adBTC працює з 2017 р.
 • Реферальні: 10% від серфінгу та 5% від поповнень.
 • Мінімум на вивід: 500 сатошів на FaucetPay.
 • Мінімум на вивід: 50 тис. сатошів на BTC-адресу.
 • Мінімум на вивід: 5 руб. на Payeer. Без комісії.
Букс adBTC

CoinPayU

Ще один лідер серед BTC-буксів. Особливістю проекту є можливість конвертувати сатоші в інші криптовалюти та виводити невеликі суми безпосередньо на гаманець без проміжних операцій.

 • CoinPayU працює з 2019;
 • 2 види перегляду: в активному та неактивному вікнах;
 • перегляд відеороликів;
 • Криптокрани: Bitcoin, Cardano, Dogecoin, Tron, Litecoin, Ethereum, Dash, Bitcoin Cash, Binance, BitTorrent, Tether, Solana, Shiba Inu, Polygon;
 • завдання;
 • Мінімум для відправлення: 11 тис. сатошів на BTC-адресу або 1 тисяча на FaucetPay;
 • Мінімум для відправки в 3 тисячі сатошів з конвертацією в USD, DOGE, LTC, TRX, USDT, BCH, DASH, BNB, BTT, SOL, SHIB, MATIC;
 • Мінімум для відправки в 3 тисячі сатошів з конвертацією в MIOTA, 5 тис. – в ADA, 30 тис. – в ETH.
Букс CoinPayU

CoinPayU порадує додатковими бонусами. У розділі More є закладка Catch a cat, у телеграм-каналі знайдіть код активації та отримайте свої сатоші.

CoinPayU Catch a cat бонуси

Обов’язково завітайте до розділу Faucet: величезний вибір криптовалют, низькі мінімалки на вивід, а деякі монети можна відправити на свій гаманець з нульовою комісією. Протягом доби активуйте 4 валюти та отримуйте винагороди щогодини.

Криптовалютні крани CoinPayU

Я спеціально виписала всі 25 кранів CoinPayU, щоб ви могли визначитись із вибором. Мінімалка наведена на 23.12.2022, вона залежить від курсу, але досить реальна, її не доведеться збирати роками.

КриптовалютаМінімум на вивідКомісія Network
Bitcoin, BTC$0.05 (297 сат.) на головний баланс0 BTC
Cardano, ADA2.605863 ADA0.2 ADA
Dogecoin, DOGE6.535948 DOGE0 DOGE
Oasis Network, ROSE14.423077 ROSE0 ROSE
Tezos, XTZ0.627221 XTZ0 XTZ
Tron, TRX12.307692 TRX0.5 TRX
Solana, SOL0.042648773 SOL0 SOL
Litecoin, LTC0.007704 LTC0 LTC
Ethereum, ETH0.00414422 ETH0.0004 ETH
Dash, DASH0.011708 DASH0 DASH
Bitcoin Cash, BCH0 BCH
Binance BEP20, BNB0.0001 BNBBNB Smart Chain (BEP20)
BitTorrent, BTT200000 BTTTron (TRC20)
Tether TRC20, USDT0.15 USDTTron (TRC20)
Shiba Inu BEP20, SHIB60851.93 SHIB3500 SHIBBNB Smart Chain (BEP20)
Polygon, MATIC0.632378 MATIC0 MATICPolygon
IOTA, MIOTA0 MIOTA
NEAR Protocol, NEAR0.373925 NEAR0 NEAR
Cosmos, ATOM0.056398 ATOM0 ATOM
Elrond, EGLD0.014489 EGLD0 EGLD
Fantom, FTM2.461034 FTM0 FTM
Avalanche, AVAX0.04272 AVAX0.001 AVAX
Filecoin, FIL0.169453 FIL0.01 FIL
Ethereum Classic, ETC0.030864 ETC0 ETC
Terra Classic, LUNC3563.368571 LUNC0.2%

А ось з обмінником будьте обережні, перевіряйте доцільність цієї операції.

adBCH

Молодий букс із зручним переглядом рекламних посилань у неактивному вікні, без капчів та низьким порогом виплат.

 • adBCH працює з 2021.
 • Реферальні: 0.00000100 BCH +10% від серфінгу та 5% від поповнень.
 • Телеграм бот з переглядом посилань @adbchbot, мінімалка 5000 bch.
 • Минимальная сумма для отправки на FaucetPay – 0.0002 BCH.
 • Мінімальна сума для відправки на Payeer – 0.0003 BCH.
 • Мінімальна сума для відправки на BCH-адресу – 0.001 BCH.
букс та бот adBCH

Способи заробітку

Останнім часом межа між кранами і буксами стирається, переважна більшість ресурсів є гібридними і поєднують у собі кілька варіантів заробітку. Основні джерела доходу на кранах та буксах:

 • бонуси;
 • PTC – перегляд (серфінг) сайтів рекламодавців;
 • реферальна програма;
 • завдання у соцмережах;
 • заробіток на коротких посиланнях;
 • перегляд відеороликів у YouTube;
 • майнінг.

Поодинці працювати можна, але суми за виконану роботу мізерні. Тому я активно просую партнерські програми, отримуючи додатковий прибуток від рефералів.

Залучаючи рекламодавців, ви отримаєте свій відсоток від витрачених коштів на рекламу. Це додатковий пасивний дохід без необхідності натискати на посилання.

AdvEar виплати

І насамкінець хочу зазначити, що не обов’язково бути користувачем, хтось захоче стати власником чи адміністратором ресурсу.

Далі розглянемо конкретні приклади змішаних проектів, вони дуже відрізняються візуально, але подібні до своєї суті. Я їх згрупувала за тематичними групами.

Звичайно, ніщо не може гарантувати стабільність їхнього функціонування в майбутньому, але я з повагою ставлюся до їхніх власників, які протягом кількох років забезпечують стабільну та чесну роботу.

Android проекти

Попит на криптовалюту дав величезний стимул для розробників додатків для мобільних телефонів. Можу поділитися трьома програмами, з якими працюю вже кілька років.

Крипто додатки для Андроид

Tip NANO

TipNano – відмінний кран з безліччю бонусів та пулом. Просте математичне рівняння та безкоштовні mNANO відправляються на баланс. Роздача кожні 2 години. Виведення без мінімалки. Дивіться лише яку мінімальну суму можна покласти на ваш гаманець. Я відправляю на біржу Binance, поріг депозиту лише 0.001 NANO.

Кран Tip NANO

Bitcoin Aliens

Mobile App Faucets від розробника Bitcoin Aliens — найкращі програми для смартфонів на Android із заробітку крипти на Google Play:

Mobile App Faucets BCH and LTC

Обидві програми абсолютно ідентичні зі стабільними автовиплатами щовівторка. Без капчів, дуже зручні та прості. Крутіть спин два рази і вибирайте максимальний виграш.

Збільшуйте кількість спинів та свій баланс переглядаючи рекламні відеоролики.

Автокран FireFaucet

Мрієте про пасивний заробіток: відкрили сайт і гроші потекли прямо у ваш гаманець. Такі варіанти також бувають, але відрізняються дуже маленькою сумою роздачі.

Автокран – такий тип крана, коли винагороди надходять автоматично.

Автоклайми (кількість претензій) можуть даватися безкоштовно або нараховуватись за певні дії. Я пропоную познайомитися з найцікавішим проектом із цієї категорії.

Золоті часи FireFaucet автокрана звичайно пройшли, мінімалки піднято, але я досі продовжую ним користуватися. Автоклайми тут не даються, їх треба заробити.

Способи отримання Auto Claims Points:

 • щоденний бонус;
 • збирання на крані (роздача кожні 30 хвилин);
 • PTC (перегляд 8с, оплата 50 Auto Claims);
 • короткі посилання;
 • проходження щоденних завдань;
 • майнінг – якщо вам не подобається вводити капчі, то просто залиште сторінку відкритою та отримуйте Auto Claims автоматично.
Автокран FireFaucet

У FireFaucet багаторівнева система, чим вищий ваш рівень, тим більша роздача. Крім того, проходження кожного рівня щедро винагороджується додатковими Auto Claims.

FireFaucet багаторівнева система

Зароблені Auto Claims можете використовувати одразу або притримати до більш вигідних умов. До речі, у суботу та в неділю одна година з 50% бонусом.

FaucetPay щаслива година

Реферальна програма – 20%. Вивід без комісії на адресу або FaucetPay.

VKserfing

Біржа заробітку та просування у соціальних мережах: ВКонтакте, Instagram, Тік Ток, Likee, Telegram. Рекомендую використовувати мобільний пристрій, так ви отримаєте більше завдань та зручність роботи.

 • VKserfing працює з 2013 року.
 • Перегляд записів; лайки; ріпости; опитування; коментарі; подписчики; друзі; перегляди відео.
 • Реферальная программа: 5% от заработка и 15% от пополнения.
 • Мінімалка: 113 руб. Ручні виплати.
 • Payeer, ЮMoney, QIWI.
Біржа заробітку VKserfing

Реферал и рефер

Часто новачки бояться реєструватися за реферальними посиланнями, думаючи, що частина їх заробітку йтиме реферу (сторона, що запрошує). Однак, це не так. Ваш дохід не зменшиться, а може навіть збільшитись за рахунок додаткових плюшок..

Для просування ресурсу потрібно чимало коштів, тому власнику вигідніше оплачувати додаткову винагороду рефоводам, адже в цьому випадку він платить лише за результат.

Стаючи рефералом, ви допомагаєте попередникам, які поділилися інформацією. Створюйте власну команду, збільшуючи доходи в рази.

Я хотів би отримувати дохід від 1% зусиль ста чоловік, ніж від 100% своїх власних зусиль.

Джон Рокфеллер

Отже, сьогодні ми розібралися у двох найпопулярніших видах заробітку без вкладень: перегляд сайтів та збір на кранах. Визначили плюси та мінуси кожного варіанту, особливості проектів, дізналися найкращих представників кранів та буксів. Розібралися у реферальній програмі. Бажаю всім гарного профіту!

Поділитися з друзями
Светлана Стецко

Світлана Стецько -адміністратор, вебмайстер, копірайтер, блогер, дизайнер, SEO-фахівець цього сайту. Ділюсь своїми експериментами, спостереженнями та результатами.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
SiteFromZero
Додати коментар

Натискаючи на кнопку "Надіслати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю політику конфіденційності.

 1. Валерій

  Непогана стаття. Дякую автору за роботу. На буксах, як по мені, багато не заробиш, але якщо зареєструватись в партнерських програмах буксів і залучати на них рефералів, то можна вже трохи більше заробляти.
  Хочу доповнити цю статтю класним постом: https://valerchik.top/sposoby-zarobitku/zarobitok-na-buksah/, з якого дізнався, що таке букси, які є види заробітку на буксах; Список із 12 найкращих буксів; плюси і мінуси діяльності; скільки можна заробити?

  Відповіcти
  1. Светлана Стецко автор

   Дякую за доповнення.

   Відповіcти
%d блогерам подобається це: