Безкоштовний ефіріум: щедрі чайові від Publish0x

Бесплатный эфириум от Publish0x Без вкладень

Сьогодні ви дізнаєтесь як отримати безкоштовний ефір, минаючи високі комісії та мінімалки. Завдання справді не з простих. Скажу відразу, вам не доведеться переглядати тисячі посилань або вирішувати головоломки на капчах.

Минулої статті я вже розповідала про численні крани та букси, де платять за відвідування та кліки. Оплата здійснюється у різних валютах, все це можна конвертувати в ETH. Робота проста, але мало оплачувана.

Я знайшла ще один спосіб отримання безкоштовного ефіру, причому з винагородою в десятки разів перевершує звичайні крани, а про комісії і мінімалки ви взагалі забудете.

Як заробити на Publish0x

Publish0x – популярна видавнича блог-платформа, подібна до Medium, яка платить криптовалюту як авторам так і читачам.

3 способи заробітку на Publish0x:

  • публікація постів;
  • читання статей;
  • реферальна програма.

Кожен може зареєструватися, читати статті, коментувати та отримувати чайові. Однак, не кожен може стати видавцем.

Якщо ви блогер, то публікуйте свої огляди на незалежному майданчику, отримуйте винагороди та розширюйте свою аудиторію. Для цього потрібно зареєструватися та подати заявку. Команда Publish0x схвалить або відхилить вашу пропозицію, залежно від того, наскільки корисний контент ви можете запропонувати відвідувачам.

Читачі на платформі – важливий сегмент блогосфери, на це вказує відсоток чайових. Саме вони визначають скільки надіслати автору, а скільки – залишити собі.

Читач може усі 100% бонусної суми віддати блогеру, але він не може усі 100% забрати собі. 20% – мінімальна ставка Publish0x, резервована для творців контенту.

Процес розподілу чайових виконується усуненням повзунка і натисканням кнопки Tip. Наприкінці публікації ви знайдете таку інтерактивну форму.

Чайові від Publish0x

Вмикається таймер. Після закінчення ви зможете претендувати на винагороду знову. Протягом доби буде оплачено лише 7 статей.

За один пост можна отримати чайові 1 раз на 24 години. Якщо ви хочете переглянути пост того ж автора, то таймер покаже 60 хвилин. Якщо ви обрали публікацію іншого автора, то інтервал очікування – 10 хвилин.

Додатково можна заробляти на реферальній програмі. Діліться постами у соціальних мережах, запрошуйте друзів, допомагайте просувати цікавий проект, використовуючи своє партнерське посилання, та отримуйте 5% від суми чайових ваших рефералів.

Publish0x – це не соціальна мережа, це платформа для якісних блогерів.

У якій криптовалюті здійснюються виплати

Publish0x не має свого токена, не буде проводити ICO і вам не потрібно нічого закуповувати для початку роботи. Він використовує різні криптовалюти і вони можуть змінюватися з часом.

На даний момент (01.12.2022) винагороди виплачуються у токенах Ethereum (ETH) та Ampleforth (AMPL) у мережі ERC-20.

Токени для виплат

Якщо ви не встигли зібрати мінімалку або просто не захотіли вивести цю криптовалюту, а на платформі анонсовано зміну токена, то залишок на балансі конвертується в іншу валюту. Не хвилюйтесь, гроші не пропадуть.

Наприклад наведу скріншот історії моїх виплат. Тут зафіксовані й інші раніше використовувані токени та бонус за конвертацію. А найголовніше видно, що проект надійний і справно платить.

Історія виплат Publish0x

Відмінність Publish0x від інших платформ криптоблогів у тому, що вона є криптоагностичною. Якщо конкуренти працюють на власному токені, Publish0x може вибрати найбільш актуальний токен (і не один) на даний момент.

Користувачі отримують і роздають чайові безкоштовно, вони надходять із пула винагород Publish0x.

Скільки платить

Оплата дуже висока, особливо перших статей. Так, за перегляд першого посту я отримала у 22 рази більше ETH, ніж на крані. Сума не є стабільною, а варіюється в залежності від курсу.

Чайові на Pulish0x
Чайові на крані ETH

Вивід ETH із платформи

Отже, ми підійшли до найважливішого моменту, який турбує кожного шанувальника безкоштовного ефіру. Адже турбується справді є через що. Варто лише зайти на вкладку Withdraw відомого крана і одразу стає зрозуміло, що самотужки заробити складно.

Комісія на вывід на FreeEthereum

Publish0x здійснює виплати без комісії. Це видається фантастичним. Не в тому сенсі, що ви отримаєте всю зароблену суму, Publish0x не виняток. Наприклад, інша платформа для блогерів Odysee теж не стягує комісію за переказ і навіть не має мінімальної суми на вивід. Але вона нараховує власний токен, який потрібно обміняти на біржі і потім отриманий ETH відправити на свій гаманець. Знову ж таки ви зіткнетеся з біржовим комісійним збором.

Унікальність платформи в тому, що є можливість відправити весь свій баланс ETH безпосередньо на свій гаманець, оминаючи біржі.

Publish0x дозволяє виводити зароблені токени двома шляхами:

  • на біржу KuCoin, мінімальна сума на вивід 0.5$;
  • на свою адресу (Metamask, Trust Wallet, MyCryptoWallet, Ledger…), мінімалка 5$.

Виплати на KuCoin відправляються кожного понеділка, але заявку треба подати не пізніше 18:00 неділі, інакше доведеться чекати тиждень до наступного разу.

Виплати на особистий гаманець здійснюються щотижня, але можуть бути затримки через високу ціну на gas.

Надсилання ETH та AMPL здійснюється тільки по мережі ERC-20, використовуючи смарт-контракти. Ви несете відповідальність, що ваш гаманець або біржа приймають токени, надіслані через смарт-контракти.

Ви можете активувати виплату лише одного токена за один раз.

На цьому в мене все. Сподіваюся, огляд вийшов корисним та безкоштовний ефіріум вже скоро поповнить ваш гаманець. Не забудьте залишити лайк і коментар, так ви допоможете просувати мій блог, а я продовжуватиму готувати нові інструкції, засновані виключно на особистому досвіді.

close
Новостная рассылка

ПОДПИСКА НА БЛОГ

Получайте уведомления о новых публикациях SiteFromZero.info на свою почту

Никакого спама! Прочтите нашу политику конфиденциальности, чтобы узнать больше.

НЕ УПУСТИ

Иконка ТОП

Будь первым, кто узнает о новых обзорах и акциях на SiteFromZero

Мы не спамим! Прочтите нашу политику конфиденциальности, чтобы узнать больше.

Светлана Стецко Рекомендую подписаться
Поділитися з друзями
Светлана Стецко

Світлана Стецько -адміністратор, вебмайстер, копірайтер, блогер, дизайнер, SEO-фахівець цього сайту. Ділюсь своїми експериментами, спостереженнями та результатами.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
SiteFromZero
Додати коментар

Натискаючи на кнопку "Надіслати коментар", я даю згоду на обробку персональних даних і приймаю політику конфіденційності.